Otopark Yönetiminde Yazılım Sistemleri

Bir plaka tanıma sisteminin asıl görevi geçiş yapan araçların plakaların doğru olarak tanıması ve bu plaka bilgilerini text olarak veritabanında depolamasıdır. PTS Yazılım, araçlara ait plaka text bilgilerini,  araca ait görüntüleri, giriş ve çıkış tarih zaman bilgilerini veri tabanında tutulabilmelidir. Kara listeye alınmış araçlar, daha önce şüpheli olarak belirtilmiş veya çalıntı olduğu bildirilmiş araçlar var ise bu veri tabanı sorgulamalarında bulunabilmelidir. Depolanan bu bilgilerin kolaylıkla raporlanabilmesi, resimlerin inceleme sırasında anlaşılabilir olması çok önemlidir. Web tabanlı raporlama modülü olması uzaktan herhangi bir bilgisayar aracılığıyla sorgulama yapmanıza ve sistemi yönetmenize imkan sağlar. Yazılımın tüm dünyada tercih edilen hızlı ve güvenilir MS SQL veritabanı olması en doğru seçim olacaktır. Veri tabanı tercihi doğru yapılmamış ise zamanla veriler şişecek ve ciddi performans kayıplarına neden olacaktır.
Yazılımın sürekli geliştirilebilir özelliğinin olması özel talepleriniz için çözüm olacaktır. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de satınalma yapacağınız firmanın olası sorunlar durumunda müşteri memnuniyetine olan yaklaşımlarıdır.

Plaka Tanıma Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Bu sistem ücretli otopark alanları, güvenlik ve trafik kontrolü için  kullanılabilir. Araç geçişi olan ve otopark olan her herde plaka tanıma sistemi kullanılabilir. 

- AVM plaka tanıma sistemi

- Havalanı otopark  plaka tanıma

- Ticaret Merkezi otopark  plaka tanıma

- Otel otopark  plaka tanıma

- Belediyeye ait park yerleri plaka tanıma

- Stadyum otopark  plaka tanıma

- Site otopark  plaka tanıma

- Hastane otopark  plaka tanıma

- Üniversite ve kolej otopark  plaka tanıma

Plaka Tanıma Sistemleri ile Rfid Araç Tanıma sistemleri entegre olarak merkezi çalışabildiği , otoparkın farklı kapılarında her iki teknoloji ile araç geçiş kontrolünü sağlayabildiğiniz Otopark yönetim ve araç geçiş sistemleridir. Aynı zamanda Ücretli Otopark Yönetim sistemi ' dir. Farklı illerde veya farklı lokasyonlarda bulunan otoparklarınızı tek merkezden yönetebildiğiniz ve raporlarını internet olan her yerden alabildiğiniz sistemdir. Modüler yapısı ile sadece ihtiyacınız olan modülleri satın alabilirsiniz.

Corvuseye Plaka Tanıma sistemi saha testlerimiz ve müşteri deneyimlerimiz, gerçek görüntüler üzerinde anlık olarak her bir araç için 17 ms içinde  araç plakalarını  başarılı bir şekilde algıladığını ve tanıdığını ortaya koymaktadır.

Corvuseye Web Tabanlı Yönetim ve Raporlama size sisteminizi kolay yönetme ve uzaktan raporlama imkanı sunar.

 DETAYLI BİLGİ İÇİN 0533 501 04 03 ARAYINIZ.

TOP