2003 Yılında Megasan Elektronik olarak faaliyetlerine başlamıştır.

2003 yılında "Megasan" olarak faaliyetlerine başlayan firmamız bugün "Vega Teknoloji" olarak, görüntü işleme teknolojisi ile plaka okuma, kişi ve araç sayma, obje tanıma , endüstriyel alanda görüntü işleme çözümleri sunan, 20 yıllık deneyime sahip yazılım ve proje uygulama firmasıdır konumundadır.

Biz Kimiz Neler Yapıyoruz ?

2015 yılında yeniden yapılanmaya gitmiş ve kendi bünyesinde yönettiği mühendis kadro ile görüntü işleme yazılımları üretmeye başlamıştır. Vega Teknoloji çatısı altında yükselen markası Corvuseye ile yüksek performanslı plaka tanıma yazılımlarının geliştiricisi konumundadır. Plaka tanıma teknolojisinde müşterilerinin kaliteli bir tedarikçisi olarak uygun maliyet ile çözümler sunmaktadır. Müşterilerine daha iyi ve yenilikçi çözümler sunmak misyonu ile teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Hayata geçirdiği projeler ile "Türkiye'nin en iyi plaka tanıma yazılımı " ünvanına layık olmaya, müşteri proje uygulamalarında gösterdiği başarı ile sürdürmektedir.

Plaka tanıma sistemleri gibi teknolojik çözümlerimiz, daha fazla güvenlik ve artan otopark geliri sağlamaktadır. Plaka tanıma sistemimizde giriş ve çıkış kapılarında uygun maliyetli ip kameralar içeren donanım kit ve Corvuseye plaka tanıma yazılımı kullanır . Sunacağımız teklifte sistemin kurulacağı sahada gözlem ve ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra , kurulacak sistem için müşteriye özel fiyat teklifi sunulur. Plaka tanıma sistemi kurmak uzmanlık ve deneyim gerektirir.

CORVUSPORT

Liman plaka tanıma sistemleri için hızlı geçiş yapan araçların , Tren konteyner, dorse plaka tanıma görevini liman işletmelerine yönelik olarak geliştirdiğimiz sistemimiz başarı ile gerçekleştirir. Görüntü işleme teknolojisiyle optik okuma Ocr ve yapay zeka yöntemlerini kullanmaktayız. Yüksek teknoloji ile hatasız plaka okuma yapmak hedefi ile sürekli gelişen bir anlayışla müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstenilen tüm ERP sistemleri ile tam entegrasyon sağlayabiliriz

DONANIMIN ÖNEMİ

En iyi yazılım algoritmalarında bile, başarılı bir plaka tanıma uygulamasının doğruluğunu en üst düzeye çıkarmak için DOĞRU DONANIM KULLANMAYI gerektirebilir.

DESTEK

Satış ve satış sonrası destek bize çok şey ifade ediyor. Kullandığımız teknolojileri ve kendimizi geliştirmemiz için müşterilerimizden gelen talepleri çok fazla önemsiyoruz.

YETENEKLER

  • Başarı oranı
  • Müşteri Desteği
  • Fonksiyonellik
  • Kurulum Kolaylığı
  • Güvenlik

Optik Karakter Tanıma (OCR) veri yakalama teknolojisi alanlarında geliştirdiğimiz bir dizi yazılımlarla müşterilerimize çözüm hizmeti sunuyoruz. Şirkette yüksek eğitimli mühendisler istihdam ediyoruz

PROJE İSTATİSTİKLERİ

25000+

YAZILAN KOD SATIRI

10+

BAŞLAYAN PROJELER

50+

REFERANSLAR VE DEĞERLENDİRMELER
TOP