Biz Kimiz Neler Yapıyoruz ?

Vega Teknoloji çatısı altında yükselen yurtdışı markası Corvuseye yurtiçi markası ise Vega ile yüksek performanslı plaka tanıma yazılımlarının geliştiricisi konumundadır. Yüksek kaliteli çözümleri ile sektörün müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmak gayretindeyiz. Plaka tanıma teknolojisinde müşterilerin kaliteli bir tedarikçisi olmak, zamanında destek ve uygun maliyet sunmak misyonu ile hareket etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve yenilikçi çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Plaka tanıma sistemleri gibi teknolojik çözümlerimiz, daha fazla güvenlik ve artan otopark geliri sağlamaktadır. Plaka tanıma sistemimizde giriş ve çıkış kapılarında uygun maliyetli ip kameralar içeren donanım kit ve Corvuseye plaka tanıma yazılımı kullanır . Sunacağımız teklifte sistemin kurulacağı sahada gözlem ve ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra , kurulacak sistem için müşteriye özel fiyat teklifi sunulur. Plaka tanıma sistemi kurmak uzmanlık ve deneyim gerektirir.

CORVUSPORT

Liman plaka tanıma sistemleri için hızlı geçiş yapan araçların , Tren konteyner, dorse plaka tanıma görevini liman işletmelerine yönelik olarak geliştirdiğimiz sistemimiz başarı ile gerçekleştirir. Araç geçişlerinde görüntü işleme teknolojisiyle optik okuma Ocr ve yapay zeka yöntemlerini kullanmaktayız. Yüksek teknoloji ile hatasız plaka okuma yapmak hedefi ile sürekli gelişen bir anlayışla müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstenilen tüm ERP sistemleri ile tam entegrasyon sağlayabiliriz. Bizimle iletişime geçiniz.

DONANIMIN ÖNEMİ

En iyi yazılım algoritmalarında bile, başarılı bir plaka tanıma uygulamasının doğruluğunu en üst düzeye çıkarmak için DOĞRU DONANIM KULLANMAYI gerektirebilir.

DESTEK

Satış ve satış sonrası destek bize çok şey ifade ediyor. Kullandığımız teknolojileri ve kendimizi geliştirmemiz için müşterilerimizden gelen talepleri çok fazla önemsiyoruz.

YETENEKLER

  • Başarı oranı
  • Müşteri Desteği
  • Fonksiyonellik
  • Kurulum Kolaylığı
  • Güvenlik

Optik Karakter Tanıma (OCR), veri yakalama teknolojisi alanlarında geliştirdiğimiz bir dizi yazılımlarla müşterilerimize çözüm hizmeti sunuyoruz. Şirkette yüksek eğitimli mühendisler istihdam ediyoruz

PROJE İSTATİSTİKLERİ

25000+

YAZILAN KOD SATIRI

10+

BAŞLAYAN PROJELER

50+

REFERANSLAR VE DEĞERLENDİRMELER
TOP