Biz Kimiz Neler Yapıyoruz ?

Vega Teknoloji çatısı altında yükselen markası Corvuseye yüksek performanslı plaka tanıma yazılımlarının geliştiricisi konumundadır. Yüksek kaliteli çözümleri ile sektörün müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutmak gayretindeyiz. Plaka tanıma teknolojisinde müşterilerin kaliteli bir tedarikçisi olmak, zamanında destek ve uygun maliyet sunmak misyonu ile hareket etmekteyiz. Müşterilerimize daha iyi ve yenilikçi çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Plaka tanıma sistemleri gibi teknolojik çözümlerimiz, daha fazla güvenlik ve artan otopark geliri sağlamaktadır.Sistemimiz giriş ve çıkış kapılarında düşük maliyetli ip kameraları ve Corvuseye IR spotları kullanır . Sunacağımız teklifte ihtiyaç duyacağınız tüm donanımların paketi seçenek olarak sunulur.

CORVUSPORT

Liman ve Tren Konteyer tır ve girişlerde Ocr ile Yüksel teklonjiji hatasız veri okuma

DONANIMIN ÖNEMİ

En iyi yazılım algoritmalarında bile, başarılı bir plaka tanıma uygulamasının doğruluğunu en üst düzeye çıkarmak için ek donanım gerektirebilir.

DESTEK

Satış ve satış sonrası destek bize çok şey ifade ediyor. Kullandığımız teknolojileri ve kendimizi geliştirmemiz için müşterilerimizden gelen talepleri çok fazla önemsiyoruz.

LEGEND

  • Başarı oranı
  • Müşteri Desteği
  • Fonksiyonellik
  • Kurulum Kolaylığı
  • Güvenlik

Optik Karakter Tanıma (OCR), veri yakalama teknolojisi alanlarında geliştirdiğimiz bir dizi yazılımlarla müşterilerimize çözüm hizmeti sunuyoruz. Şirkette yüksek eğitimli mühendisler istihdam ediyoruz

PROJE İSTATİSTİKLERİ

25000+

BU AY YAZILAN KOD SATIRI

10+

BAŞLAYAN PROJELER

180+

İNCELEMELER VE DEĞERLENDİRMELER
TOP