Corvuseye bilgisayar ile görüntü işleme

Plaka Tanıma Sistemleri

Corvuseye Plaka Tanıma Yazılımı kendi bünyemizde bulunan uzman mühendislerden oluşan  bir ekip tarafından uzun uğraşlar, bilgi ve tecrübe birikimi, akıllı ve karmaşık algoritmalar, kapsamlı testler ile geliştirilmiştir. Kaynak kodları ve lisans hakları bize ait olan yazılımımız müşteri taleplerine göre genişleyebilecek  kabiliyette bir yazılımdır. %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla müşterinin ihtiyacı olması durumunda ilave yazılım geliştirmeler yapıyoruz.

Plaka tanıma yazılımı teknolojisi, plakaların fotoğraflarını çeken ve bu görüntüleri milisaniyeler içinde metne dönüştüren bir teknoloji çözümüdür. OCR teknolojisi ile plaka karakterlerini yazıya dönüştüren, tanımlanan karakterleri yedekleyebilen, plakası okunan araçların zaman, resim, plaka, konum, özellikler bilgilerini sorgulayıp saklayabilen bir sistemdir.

Yazılımın özellikleri  için linki tıklayınız.

avm plaka tanıma

Ücretli Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Ücretli Otopark Plaka Tanıma Sistemi ile  otoparka giren aracın plakası sistem tarafından okunarak, giriş yaptığı saat kaydedilir.

Çıkışta, aynı aracın plakası tekrar okunarak içeride kalma süresi otomatik olarak hesaplanır ve bilgisayar ekranında ücret bilgisi gösterilir.

Sistem fiş ve bilet makinelerine entegre olarak çalışabilmektedir. Plakası olmayan ya da okunamayan araçlar resimleri çekilerek sisteme kaydedilir , ücretlendirme  işleyişi aynen devam ettirilir.

Yazılımın özellikleri  için linki tıklayınız.

plaka tanıma fiyatı

Kantar Plaka Tanıma Sistemi

Kantara giren araçların ön plakası ve istenirse arka dorse plakası yazılımımız tarafından okunur. Müşterinin kullandığı kantar yazılımına okunan text plaka bilgisi bizim web servisimiz aracılığıyla online olarak gönderilir. Okunan plaka bilgisinin ait olduğu aracın hangi kantar tarafından tartıldığı bilgisi web servis aracılığıyla kantar yazılımına gönderilir.

Aracın önden ve arkadan (dorse) okunan plakaları eşleştirilerek sisteme kaydedilebilir.

Çamurlu, hasarlı, kırık plakaların okunmaması durumuna karşılık sistemin performansını arttırmak için ilave yazılım tedbirlerimiz vardır.

Corvuseye kantar plaka tanıma sistemi tüm ülke plakalarını destekler. Sistemin başarı oranı %99.5 dur.

Müşterinin özel yazılım entegrasyonları için ilave yazılım geliştirmeleri yapılabilir.

Web modülü ile online tüm kantarlardan araç geçişleri, plaka, tarih -zaman , kantar adı, resimleri gibi tüm detayların bilgisi istenildiği zaman takip edilebilir.

Kantar Plaka Tanıma Sistemi
kantar plaka tanıma

rfid araç geçiş sistemleri

Giriş-Çıkışlarda araçlar bekleme yapmadan araç camına takılı etiket, anahtarlık , kart gibi rfid etiket çözümleri ile otomatik olarak geçiş yapabilirler.
• UHF 865 Mhz Frekans ile İletişim
• Pasif RIFD UHF etiketler sayesinde düşük maliyetli araç geçiş çözümüdür.
• Web raporlama ile araçların giriş - çıkışları tarih, saat bazlı raporlanır ve kayıt altına alınır. Uzaktan bulunduğunuz her yerden raporlara ulaşabilirsiniz.
• Abone kaydını plaka bilgisi ile birlikte oluşturabilir, araç geçişi sırasında plaka ve diğer abonelik bilgilerini izleyebilirsiniz.

Rfid araç geçiş sistemi özellikler:

• Plaka tanıma sistemi ile tam entegrasyon. Merkezi tek veritabanı ve tek merkezli yönetim ve raporlama yapma imkanı.

• Rfid sistem ile  mevcut ya da kurulmasını planladığınız bariyerlerde araçların otomatik geçişi
• Pasif UHF takılacak araçlarla geçiş kontrolünü düşük maliyetle yapma imkanı
• Araç Rfid etiketlerinin uzun ömürlü olması
• Abone araçların giriş-çıkışının sağlanması için araç kapı yetkilendirme ve yetki iptal özelliği

• Daire/ Firma araç park limiti belirleme

• Otopark doluluk takibi, doluluk oranının %100 olması durumunda araç geçişini engelleme

• Araç giriş-çıkışların; tarih - zaman, konum ve araca göre raporlanması
• Bariyerlerin otomatik açılması hızlı araç giriş-çıkışının sağlanması.

Rfid araç geçiş sistemleri

Kisi Sayma Sistemleri

Kişi sayma sistemi , IP Kameraları hareket algılama sitemi ve görüntü işleme teknolojisini kullanarak  geliştirdiğimiz sayma sistemidir. Müşteri taleplerine uygun olarak sürekli geliştirilebilir dinamik bir yapıya sahiptir. Kameralardan gelen görüntüleri analiz ederek %95’in üzerinde bir doğruluk oranıyla insan sayma ve raporlama işlemini gerçekleştirir.

Müşteri davranışı ve dönüşüm oranları hakkında size sunduğumuz bilgiler ile , satışlarınızı arttırmak için yeni stratejiler belirleyin.

Personel Devam Kontrol Sistemleri

İşletmelerin çalışanlarının giriş ve çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı olarak kayıt altında tutan, raporlayan, çalışma saatlerine, yemek molalarına, fazla mesailere, tatillere, ücretli/ücretsiz izinlere göre bordro ayarlayabilen akıllı otomasyon sistemimiz PERBUL PDKS personel takip sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kamera Güvenlik Sistemleri

 

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri.

Yüksek çözünürlüklü ve koşulların gerektirdiği durumlarda muhafazalı kutu kamera, bullet gibi   kameralar seçilir.

 

BİZE ULAŞIN

İletişim:  0533 501 04 03

Email : info@corvuseye.com

TOP